Prosinec 2009

pár skvělých amv :))

11. prosince 2009 v 20:44 | Sasuka |  AMV
Tyhle videa sem prostě musím dát xDDDD to první už jen kvůli písničce xDDDDD chytila jsem z ní záchvat smíchu a ani nevím proč xDDD piště dojmy do komentů :)))

Přeji příjemný poslech a pohled :)))) Vaše Naminka :)- tohle video je pěkně zpracované po grafické stránce, ale i písnička je moc hezká :)))) a hlavně si u toho pomalu připomínám veškeré díly, ve kterých se objevuje Sasuke :)

-k tomuhle nepotřebujete komentář xDDD Itachi oslepl xD

- dokonalá písnička, doporučuji schlédnout :) nebo aspon poslechnout :)

- ujááá to je roztomiloučké *o*

Itachi už nám umřel...

11. prosince 2009 v 20:15 | Sasuka
Táák jak jsem konečně po týdnu zkoukla nový díl naruta. Stalo se přesně to, co jsem čekala, že se v nejbližší době stane....Rozbrečela jsem se jak malá, když Itachi umíral xDDD (je pravda, že jsem ho neměla ráda, ale v tu chvíli mi ho bylo nesmírně litovala). Jelikož moje zvědavost nezná meze a mě se nechtělo čekat až výjdou další díly, zkoukla jsem si pár dílů mangy a vyhodila takové čočky, až jsem myslela, že je to můj konec xD. Sasuke se nám zbláznil! Proč? Protože chce zničit Konohu xD a tudíž to vypadá s dějem bledě. Pokud má Kashimoto rád zvraty, tak Sasukeko nakonec Naruto zabije xD.Ted nezbývá nic jiného, než dočíst celou mangu a postupně počkat na konec nebo počkat na postupně se rozvýjející díly Shippuudenu..myslím , že upřednostním mangu, nebot v ní je mnohem více než v anime :))). V anime chybí občas nějaké ty drobné maličkosti, ale zrovna takové maličkosti, které by chybět nemuseli :)))). A jaké jsou vaše pocity z Shippuudenu? :) Jak myslíte, že to dopadne? :)))) (pište do komentářů)