Listopad 2009

Úvod =)

14. listopadu 2009 v 14:06 | Sasuka alias Nami xD |  Tajemstí - záhady
Jelikož jsem se rozhodla zasvětit tenhle blog nejen anime , ale také i různých nevysvětleným záhadám atd, vytvořila jsem rubriku zvanou TAJEMSTVÍ - ZÁHADY. Slibuji, že alespoň jednou do měsíce sem dám pořádný článek něčeho, co by Vás mohlo oslovit a zvýšilo by návštěvnost mého blogu xD (40 lidí do týdne mi nestačí xD, jsem moc náročný tip člověka). Články budou sepsány podle internetových zdrojů, které uveřejním pod článkem (pokud na to nezapomenu xD) a nebo z časopisu Enigma. Informace berte s rezervou, protože ne vše je ověřené a tudíž pravdivé :). Samozřejmě sem nedám nic, co by se mi nelíbilo xD , takže žádná politika, čistě jen částečné odpovědi na filozofické otázky.
Máte nějaké zajimavé informace ohledně nadpřirozených bytostí, magie, náboženství nebo čehokoliv jiného na co se dá rozepsat? Podělte se o ně a napiště mi na e-mail (samozřejmě, kdyby se mi to líbilo a zveřejnila bych to, napsala bych pod článek autora) :))).
Omluvte mě občas za drobné gramatické chyby :) poslední dobou s tím mám hrozné problémy xD, důvod? Sore wa himitsu desu -_o - To je tajemství xDDDDDD
Vaše Nami - chan -_o

Zimní disinge

13. listopadu 2009 v 19:14 | Sasuka |  Blbosti :D
Tak minna-san :) máme tu nový zimní disinge :))) s pomocí El-chan jsme dali dohromady to, co zde vidíte xD tak necht se páčí :)
Vaše Nami-chan -_o

Dívka

13. listopadu 2009 v 13:29 | Sasuka |  Výtvory
Ve Vracově kopeček,
na kopečku hrobeček,
v hrobě leží dívky tělo,
co poznat lásku tuze chtělo.

Duše dávno odletěla,
ztratila co dříve měla.
Zůstalo jí už jen nebe,
našla si v něm kousek tebe.

Každá hvězda co v noci září,
krade jí úsměv na uplakané tváři.
Na rtech jí zůstala jen otázka prostá,
proč je láska na ni tak sprostá?

- zase mě chytla večer můza :D:D:D a tak jsem vzala tužku a psala a psala , až se ze mě kouřilo xDDDDD nechť se vám dílo daří :)))))

Vaše Nami-chan -_o