Death note

11. dubna 2008 v 20:21 | Sasuka |  Death note
Další anime , které jsem si přímo zamilovala a na konci řvala jak malá, až v obýváku bylo moře slané vody xDDDDD. Prožívala jsem to jako bych tam byla...(jako vždy)...prostě úžasné anime...Abych napravila, mou lenost a dlouhé zanedbávání tohohle blogu, tak sem dán malilinkou recenzi na tohle prostě super anime....:))))))
****
Yagami Light je prvotřídní student s naprosto dokonalými výsledky. Tím vším je ale znuděn. Jednoho dne najde před školou Deník Smrti. Když ho otevře, jsou uvnitř instrukce k použítí: "Člověk, jehož jméno je napsáno do tohoto deníku,... zemře."
Poněkud morbidní vtip, ale proč to nezkusit, že? Jenže on to vtip není... Dotyčná osoba opravdu zemře a Ligta napadne myšlenka, která ho už nějakou tu chvíli docela trízní.
Proč nepoužít zápisník k vyvraždění všech kriminálníků na světě a nevytvořit tak moderní Utopii?
Bohužel tu stejnou myšlenku nesdílí policie, která v tom vidí nepochopitelně jen vraždy, které nepřinesou nic dobrého, a tak povolávají nejlepšího detektiva, jenž skrývá svou identitu, ale vyřešil zatím všechny neřešitelné případy. Říká si "L". Jestli chcete vědět jak to dopadne tak se na to podívejte xDDDDDDD...hodně štěstí při schlédnutí všech 37 dílů přeje
Vaše Sasu-chan -_o
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama