Duben 2007

Mew mew power

20. dubna 2007 v 16:19 | Sasuka |  Mew mew power
Seriál by měl divákovi přiblížit svět ohoržených druhů v podobě pěti dívek, které mají ve své DNA ještě přimíchanou DNA ohoržených druhů tvorů. Hlavní hrdinkou je Zoey, která se zamiluje do nejhezčího kluka na škole.A aby jí to ještě víc ztížili,tak pokaždé,když je nervozní,tak jí naroste kočičí ocas a uši.Sice je moc kawai,ale pro ní je to utrpení.Když k tomu přidáme přemenu v úplnou kočku pokaždé,když jí dá někdo pusu.....
Její úkol je najít zbývající dívky s podobnou DNA a zachránit svět před vetřelci z vesmíru,kteří nám chtějí sebrat naši planetu.Jejich zbraní je láska,krása a kouzlo.

Kaleido Star

20. dubna 2007 v 16:08 | Sasuka |  Kaleido star
Když byla Sora malá holčička, viděla revuální trampolínovou šou "Alenka v říši divů" která jí ohromila. Od té doby má sen, učinkovat v estrádě Kaleido Star. Toto vizuálně pěkné Anime plné vtipných i dramatických scének je příběhem o jejím splněném snu i když to tak ze začátku nevypadá...

Full metal panic

20. dubna 2007 v 16:04 | Sasuka |  Full metal panic
Sousuke Sagara je 17 letý profesionální žoldák MITHRILu a má za úkol chránit Kaname Chidori možnou "Whispered" (díky ní se mohou zloduši dostak k Black technologii což by byl docele problém). Jenže Chidori je středoškolačka a Sagara to nemá lehké nejen ve škole, ale taky se zlým Teroristou/Obchodníkem.

Chrno Crusade

20. dubna 2007 v 15:55 | Sasuka |  Chrno Crusade
Dvacátá léta 20. století byla doba dobře známá vzrušením a změnami. Byla to doba, kdy ženy byly zhýralé a nemorální, a alkohol tekl proudem, navzdory prohibici. Výkvět společnosti našel novou zábavu - vyvolávání ďábla. Roku 1928 se věci vymkli z rukou.

Zvláštní organizace jménem "Řád sv. Magdaleny" byla vytvořena sto let před začátkem této hrozby. V čele s otcem Remingtnonem a sestrou Kate pak mladí muži a ženy vybaveni težkými zbraněmi vykonávají Boží práci.

Jednou z neblaze proslulých členek této skupiny je sestra Rosette, jejíž pověst není zcela kladná. Ve skutečnosti si sestra Kate myslí, že není nic víc než hrozba pro společnost, protože vždycky, když Rosette nasadí na případ, věci inklinují k explozím. Také nepomáhá to, že její partner je právě z těch, proti kterým bojují, velmi mocný ďábel jménem Chrono. Vázán na Rosette kouzelným amuletem je Chrono pod kontrolou, ale to ho nedělá míň nebezpečného.

Zatímco Rosette a Chrono bojují za Magdalenin řád, v pozadí se začíná něco dít. Zlo, silnější než Chrono, se začíná budit, aby mohlo zničit nejen Řád, ale i všechna stvoření na světě!

Shaman king

20. dubna 2007 v 15:48 | Sasuka |  Shaman king
Jednou za 500 let se koná velký turnaj v Doubí village. Tam se sejdou všichni šamani, a bojují o právo stát se králem šamanů. Šamani musí podstoupit vstupním kolem, kde se rozhodne, kdo postoupía kdo se do turnaje ani nedostane.Poté hledají Doubí village a až tam dojdou všichni, začne Velký turnaj.

Winx úvod

20. dubna 2007 v 15:44 | Sasuka |  Winx club
Winx je šest dívek: Bloom - dračí oheň, Stella- slunce, Flora- rostliny, Musa- hudbu, Tecna- technologii a Layla- morphix, které mají kouzelné schopnosti (proměny ve víly). Chodí do školy Alfea, kde se učí kouzlit. Bojují proti čarodějnicím Darci - hypnoza, Stormy - bouře a Icy - led s temnými silami a někdy jim pomáhají kluci - specialisté ze školy Rotefontane . Všechny jsou princezny z nějakého království (Musa - Melody, Stella - Solaria, Flora- Linphea, Techna - Zenith a Layla - Andros) jenom Bloom je obyčejná dívka z planety Domina.
Jejich pixie- skřítci :
Lockette
skřítek zámků a všech bran
spříznění skřítek Bloom.
Amore
skřítek lásky
spříznění skřítek Stelly

Chatta
bohužel nevím jaké má schopnosti
spřízněný skřítek Flory

Pif
věčně spí
spřízněný skřítek Layly

Tune
skřítek zvuku (nebo nějak tak)
spřízněný skřítek Musy

Digit
skřítek technologie
spřízněný skřítek Tecny

Gundam Wing

20. dubna 2007 v 14:30 | Sasuka |  Gundam wing
Země je obklopená pohybujícími se prostorovými kolonie. Obyvatelé kolonie jsou surově utlačovani Zemskou aliancí, používající obrovské humanoidní bojové stroje, které ovládají lidé. Za touto tyranií je tajná společnost říkající si "Oz,".
Nyní, jsou kolonie připraveny oplatit útok. Pět mladých pilotů, vybaveni pokročilými humanoidními stroji "Gundams" jsou posláni vést na Zemi partyzánskou válku proti Oz a jeho spojencům. Rozhodující válka o osudu lidstva začíná......

(promiňte za divný překlad)

ocenění

10. dubna 2007 v 19:24 | Sasuka |  Blbosti :D
oceněníčko od Inuky ( http://inuyasha.kagome.sblog.cz )

Primula

9. dubna 2007 v 14:49 | Sasuka |  Shuffle!
Primula přezdívaná Rimu je tajemná démonka ze světa démonů, která se objevuje v 2. epizodě kde hledá Rina. Nastěhuje se k němu a ke Kaede. Málokdy se směje , rukou vždy drží plyšovou kočičku, se kterou si čas od času hraje.
Primula se setká ve 2.epizodě s Rinem, kterého si přála potkat. Uvědomí si, že je obtížné najít slova, která by popsala její city. Protože neměla v lidském světě domov, mohla později žít s Rinem a Kaede.
Během toho všeho Primula objěví blízké pouto s Rinem, stejně jako s Kaede a ostatními dívkami.
Primulina síla je kontrolovaná skrze její emoce. Poprvé když se usmála bylo, když jí Rin dal novou plyšovou kočičku. Když se naučila lépe kontrolovat její sílu/emoce, zača se více smát. Ale kvůli všem těm novým pocitům přestane nachvíli kontrolovat svou magickou sílu, ale nakonec znovu získá kontrolu nad svou mocí.
Nakonci, Primula žije s Kaede ve Fuiou a přihlásí se s Rinem a ostatními na Verbana akademii. Stejně jako ostatní dívky, bude Primula stále zamilovaná do Rina.

Shuffle!

9. dubna 2007 v 14:11 | Sasuka |  Shuffle!
Deset let uplynulo od doby, kdy se spojil svět lidí, démonů a bohů.

Tsuchimi Rin je vysokoškolák, který tráví jeho téměř veškerý čas s kamarádkami z dětství Fuyo Keada a Midoriba Itsuku.

Jednoho dne, ale do jeho třídy nastupují dvě překrásné dívky ze světa bohů a démonů...

Utawarerumono

9. dubna 2007 v 13:51 | Sasuka |  Utawarerumono
Příběh začíná nalezením neznámého a těžce zraněného muže v lese. Vůdkyně vesnice a léčitelka Tusukuru jej zachrání a její starší vnučka Erurü se o něj stará během uzdravování.
Nalezený muž si nepamatuje nic ani své jméno a má na tváři zvláštní masku s rohy, která nejde sundat. Vesnice kde se zotavuje je zvláštní už jen svými obyvateli kteří mají různé uši (jako liščí, psí a podobně) a ocasy (asi nejvíce přirovnáno jako liščí). Na procházce se postupně seznamujeme s vesnicí, muž pohladí Erurü po ocásku(nevěří že je opravdový), následuje vyjeknutí a odstrčení muže až upadne načež dostane od Erurü vynadáno že se nesluší dotýkat dívčích ocásků :p. Muž pomůže vesnici a tak ho přijmou mezi sebe, Tusukuru mu dá jméno Hakuoro (po svém synu, otci Erurü a Arurü). Mír ve vesnici netrvá ovšem dlouho……